MAKŠĶERĒŠANAS, VĒŽOŠANAS UN ZEMŪDENS MEDĪBU KARTES

Kas ir E-makšķerēšanas karte?

E-makšķerēšanas karte ir A4 formāta biļete, kuru Jūs varat izdrukāt pats (pati) uzreiz pēc apmaksas veikšanas par pirkumu.

E-makšķerēšanas kartes drukāšanas nosacījumi

E-makšķerēšanas karti klients saņem kā PDF (Portable Document Format) dokumentu. Tā atvēršanai un drukāšanai nepieciešama bezmaksas datorprogramma Adobe Reader - PDF dokumentu lasītājs, pieejams Adobe mājaslapā - www.adobe.com. Jums ir nepieciešams drukātājs, kas spēj apdrukāt A4 formāta lapu. Tas var būt melnbalts vai krāsains. Apdrukas tehnoloģijai nav nozīmes. E-biļetes tekstam jābūt skaidri saredzamam.

E-makšķerēšanas kartes drošība

Lai Jūs nenokļūtu nepatīkamā situācijā, ievērojiet sekojošus nosacījumus: Neglabājiet E-makšķerēšanas kartes PDF dokumenta failu citiem pieejamā datorā. Nepieļaujiet E-makšķerēšanas kartes izdrukas, kā arī PDF dokumenta nonākšanu svešās rokās. Pērkot E-makšķerēšanas karti, jānorāda E-makšķerēšanas kartes īpašnieka - vārdu, uzvārdu, personas kodu vai personu apliecinoša dokumenta numuru un e-pastu. E-makšķerēšanas kartes lietotājam, pēc kontroles dienesta pieprasījuma jāuzrāda E-makšķerēšanas karte kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

E-makšķerēšanas kartes piegāde

Pēc apmaksas saņemšanas, makšķerēšanas karte tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu.

E-makšķerēšanas kartes atgriešanas nosacījumi

Informējam! Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.1 punkta nosacījumiem, iegādājoties makšķerēšanas karti elektroniski, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības.