Jaunumi / ziņas

Makšķerēšanas festivāls ģimenēm Lielā Nabas ezerā, kempingā Nabīte

Makšķerēšanaskarte.lv un makšķerēšanas fani aicina piepulcēties makšķernieku saimei! Būsim padomājuši gan par lieliem un maziem copmaņiem, gan tiem, kuriem gribas pamēģināt copēt, bet nav pieticis laika vai drosmes. Būs ko darīt arī tiem, kas nevēlas makšķerēt! Ieplāno un pievienojies mums pasākumā! P.S. Pasākumā ieeja bez maksas! Būs vismaz 50 makšķeres copes iemaņu apguvei zinošu instruktoru pavadībā!

Makšķerēšanas karšu loterija 2021

Loterijas norises laiks: 1.Loterijas norises sākuma datums: 2020. gada 7. decembris. Loterijas norises beigu datums: 2021. gada 3. februāris. 2. Loterijas reģistrācijas periods: no 2020. gada 7. decembra līdz 2021. gada 31. janvārim.

Konkurss "Mammadaba ūdeņos" ir klāt!

Laikā no šī gada 15.augusta līdz 30.novembrim sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem "Manā Copē" norisinās konkurss "Mammadaba ūdeņos". Konkursa mērķis aktualizēt ētiskas makšķerēšanas principus un izglītot auditoriju par „ķer un atlaid” principa ievērošanas ietekmi uz plēsīgo zivju populāciju un izglītot par „selektīvu” plēsīgo zivju ķeršanu.

Makšķerēšanas karšu loterija!

No 2019. gada 25. novembra līdz 2020. gada 2. februārim pērc internetā makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti 2020.gadam vai 3 mēnešiem un laimē balvas!

"Makšķerēšanas festivāls ģimenēm" Jelgavā

Jau šo sestdien Lielupes labā krasta promenādē laikā no plkst. 11-00 līdz 16-00 iespēja izbaudīt copes priekus kopā ar Makšķerēšanaskarte.lv komandu un makšķerēšanas faniem. Varēsi apgūt makšķerēšanas iemaņas instruktoru pavadībā, būs arī informatīvi, izglītojoši izklaidējošas aktivitātes, kas Tev ļaus iepazīt Latvijas zivis.

Makšķerēšanas festivāls ģimenēm Bukdangās

Makšķerēšanaskarte.lv un makšķerēšanas fani aicina piepulcēties makšķernieku saimei! Būsim padomājuši gan par lieliem un maziem copmaņiem, gan tiem, kuriem gribas pamēģināt copēt, bet nav pieticis laika vai drosmes. Būs ko darīt arī tiem, kas nevēlas makšķerēt! Ieplāno un pievienojies mums pasākumā! P.S. Pasākumā ieeja bez maksas! Būs vismaz 50 makšķeres copes iemaņu apguvei zinošu instruktoru pavadībā!

Jau 3.aprīlī seminārs “Iespējas, pieredze un izaicinājumi iekšējo ūdeņu resursu apsaimniekošanā”

Interesējies par Latvijas iekšējiem ūdeņiem - upēm, ezeriem u.c. ūdenstilpēm vai domā, kā varētu iesaistīties ūdeņu sakopšanā vai apsaimniekošanā, tad šis pasākums domāts tieši Tev!

AS „Sadales tīkls” aicina ievērot drošības prasības, makšķerējot elektrolīniju tuvumā

Valstī sākoties aktīvai makšķerēšanas un spiningošanas sezonai, AS „Sadales tīkls” atgādina par drošības noteikumu ievērošanu, makšķerējot gaisvadu elektrolīniju tuvumā. Lai izvairītos no veselības un dzīvības apdraudējuma, makšķerniekiem vienmēr jāpievērš uzmanība, vai ūdenstilpes tuvumā neatrodas elektrolīnijas, un jāpārliecinās, ka makšķerēšanas laikā tās netiks aizķertas ar makšķeres kātu vai auklu.

Makšķerēšanas karšu loterija! Loterijas rezultāti 2021!

Loterijas norises laiks: 1.Loterijas norises sākuma datums: 2020. gada 7. decembris. Loterijas norises beigu datums: 2021. gada 3. februāris. 2. Loterijas reģistrācijas periods: no 2020. gada 7. decembra līdz 2021. gada 31. janvārim. Atļaujas numurs 6588.

Usmas Virtuālais kauss 2020

Usmas ezers ir patīkama notikuma gaidās. Jau pavisam drīz, š.g. 7. un 8. novembrī ezerā norisināsies Makšķerēšanas kauss spiningošanā ar mākslīgo mānekli "Usmas Virtuālais kauss 2020". Kausa dalībnieku reģistrācija, kā arī pasākuma norise un visas pārējās organizatoriskās lietas notiks attālināti, izmantojot vietni "Mana Cope".

ĶER. BET IEVĒRO. Ceļvedis makšķerniekiem pieejams arī elektroniski.

Biedrības "Makšķernieku organizāciju sadarbības padome" izstrādātais ceļvedis makšķerniekiem latviešu, krievu un angļu valodā pieejams arī internetā tiešsaistē.

Jaunums! Junioru Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte

Esam radījuši Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti arī junioriem. Karte ir bezmaksas un paredzēta bērniem/ jauniešiem līdz 15 gadu vecumam, kuri vēlas justies piederīgi lielai makšķernieku kopienai. Pirmās junioru kartes varēsi nopelnīt jau Bauskas Vimbu svētki 2019, apmeklējot mūsu telti un atbildot uz jautājumiem, kas jāzina jebkuram makšķerniekam.

Makšķerēšanas kartes loterijas laimētāji

"Apsveicam! Ar laimētājiem sazināsimies personiski."

Ūdeņu pieejamība makšķerēšanai, vēžošanai un zemūdens medībām

Saistībā ar makšķerēšanu iekšējos ūdeņos nereti sabiedriskajos medijos ir nācies lasīt vai gadījies dzirdēt makšķernieku nostāstus par dažādo praksē radušos pieredzi, kad viņi dodas makšķerēt uz kādu no izvēlētajiem ūdeņiem. Nezināšanas dēļ par konkrēto ūdeņu piederību un makšķernieku tiesībām tajos, cilvēkiem nereti rodas domstarpības vai pat konfliktsituācijas ar privāto ūdeņu vai to piekrastes zemju īpašniekiem. Tāpēc, lai veicinātu labāku makšķernieku izpratni par to, kādos ūdeņos un ar kādiem nosacījumiem var nodarboties ar savu iemīļoto vaļasprieku, ir tapis šis raksts.

Jaunnedēļ uzsāksim 2019.gada Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu tirdzniecību.

Jau jaunnedēļ uzsāksim 2019.gada Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu tirdzniecību.

P O T C P S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Jaunākie notikumi

Liegumi: 01.01.2021 - 31.12.2021 Lašu un taimiņu ieguves liegums iekšējos ūdeņos