Kas jāzina makšķerniekam

Makšķerēšanas karšu loterija! Laimētāji!

Loterijas atļaujas nr. 7964. Loterijas norises periods: no 2023. gada 28. novembra līdz 2024. gada 16. janvārim.

Organizēs mācības iekšējo ūdeņu zvejniekiem par nozvejas datu ievadīšanu LZIKIS

Šī gada maijā jaunā redakcijā tika apstiprināti Ministru kabineta noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, kas nosaka no 2024. gada 1. janvāra visiem iekšējo ūdeņu zvejniekiem obligātu nozvejas datu reģistrēšanu valsts informācijas sistēmā “Latvijas Zivsaimniecības integrētā kontroles un informācijas sistēma” (LZIKIS).

Makšķerēšanas karšu loterija

Loterijas atļaujas nr. 7964. Loterijas reģistrācijas periods: no 2023. gada 28. novembra līdz 2024. gada 15. janvārim.

Makšķerēšanas karšu loterija! Laimētāji!

Loterijas atļaujas nr. 7683. Loterijas reģistrācijas periods: no 2023. gada 3. maija līdz 2023. gada 29. maijam

Makšķerēšanas karšu loterija

Loterijas atļaujas nr. 7683. Loterijas reģistrācijas periods: no 2023. gada 3. maija līdz 2023. gada 29. maijam

Īsumā par svarīgāko ! 🎣

Īsumā par svarīgāko ! 🎣

Ekrāntapete datora ekrānam - Aprīlis

Šogad piedāvājam Tev katru mēnesi rotāt datora ekrānu ar Makskeresanaskarte.lv ekrāntapeti. Iepazīsti Latvijas zivis un padari savu ikdienu skaistāku! Lejuplādē attēlu un izmanto to kā datora darbvirsmas fonu. Lejupielādē failu, saite: https://failiem.lv/f/k5t38gu7j

Ekrāntapete datora ekrānam - Maijs

Šogad piedāvājam Tev katru mēnesi rotāt datora ekrānu ar Makskeresanaskarte.lv ekrāntapeti. Iepazīsti Latvijas zivis un padari savu ikdienu skaistāku! Lejuplādē attēlu un izmanto to kā datora darbvirsmas fonu. Lejupielādē failu, saite: https://failiem.lv/f/27ybtdbse

Ekrāntapete datora ekrānam FEBRUĀRIM

Šogad piedāvājam Tev katru mēnesi rotāt datora ekrānu ar Makskeresanaskarte.lv ekrāntapeti. Iepazīsti Latvijas zivis un padari savu ikdienu skaistāku! Lejuplādē attēlu un izmanto to kā datora darbvirsmas fonu. 🎉

Makšķerēšanas karšu loterija! 2023

Loterijas atļaujas numurs: 7563 Balvas: Elektromotors Minn Kota ENDURA MAX 45 Spole SHIMANO TWIN POWER FD C3000 Mugursoma SIMMS FREESTONE BACKPACK PEWTER Vobleris Strike Pro INQUISITOR 80 SP

LIELUPĒ No 1. aprīļa līdz 31. maijam stājies spēkā makšķerēšanas liegums. ‼️👇

LIELUPĒ No 1. aprīļa līdz 31. maijam stājies spēkā makšķerēšanas liegums. ‼️👇

No 1. aprīļa līdz 31. maijam aizliegts makšķerēt Vecslocenē un Slocenē starp Slokas ezeru un Lielupi, kā arī Slocenē (Pulkaine) starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru ‼️🚫

No 1. aprīļa līdz 31. maijam aizliegts makšķerēt Vecslocenē un Slocenē starp Slokas ezeru un Lielupi, kā arī Slocenē (Pulkaine) starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru ‼️🚫

Sezonas liegums DL "Lielupes palienu pļavas" ‼️🚫

Sezonas liegums DL "Lielupes palienu pļavas" ‼️🚫

Makšķerēšanas karšu loterija! Loterijas rezultāti 2022!

Loterijas norises laiks: 1.Loterijas norises sākuma datums: 2021. gada 22. novembris. Loterijas norises beigu datums: 2022. gada 10. februāris. 2. Loterijas reģistrācijas periods: no 2021. gada 22. novembra līdz 2022. gada 8. februāris. Atļaujas numurs 7099.

Kad sāksies Salacas makšķerēšanas licenču tirdzniecība?

Jau pavisam drīz, 29.decembrī no plkst. 9-00 Mana Cope sāksies Salacas makšķerēšanas licenču tirdzniecība nākamai sezonai.

Mainās licencētas makšķerēšanas noteikumi

Šodien stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 22. decembra noteikumos Nr. 799 "Licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtība". Kas mainījies?

Licencētā makšķerēšana Augstrozes Lielezerā, Limbažu Dūņezerā, Limbažu Lielezerā

Augstrozes Lielezers, Limbažu Dūņezers, Limbažu Lielezers ir publiskas ūdenstilpes, kur tiek īstenota licencētā makšķerēšana. Lai makšķerētu ezeros papildus derīgai makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartei Tev nepieciešama makšķerēšanas licence.

Licencētā makšķerēšana Alūksnes ezerā

Alūksnes ezers ir publiska ūdenstilpe, kur tiek īstenota licencētā makšķerēšana. Lai makšķerētu no krasta, Tev nepieciešama gada bezmaksas licence makšķerēšanai no krasta. Ja makšķerēsi no peldošiem ūdens transportlīdzekļiem, papildus derīgai makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartei Tev nepieciešama makšķerēšanas licence.

AS „Sadales tīkls” aicina ievērot drošības prasības, makšķerējot elektrolīniju tuvumā

Valstī sākoties aktīvai makšķerēšanas un spiningošanas sezonai, AS „Sadales tīkls” atgādina par drošības noteikumu ievērošanu, makšķerējot gaisvadu elektrolīniju tuvumā. Lai izvairītos no veselības un dzīvības apdraudējuma, makšķerniekiem vienmēr jāpievērš uzmanība, vai ūdenstilpes tuvumā neatrodas elektrolīnijas, un jāpārliecinās, ka makšķerēšanas laikā tās netiks aizķertas ar makšķeres kātu vai auklu.

ĶER. BET IEVĒRO. Ceļvedis makšķerniekiem pieejams arī elektroniski.

Biedrības "Makšķernieku organizāciju sadarbības padome" izstrādātais ceļvedis makšķerniekiem latviešu, krievu un angļu valodā pieejams arī internetā tiešsaistē.

Jau 3.aprīlī seminārs “Iespējas, pieredze un izaicinājumi iekšējo ūdeņu resursu apsaimniekošanā”

Interesējies par Latvijas iekšējiem ūdeņiem - upēm, ezeriem u.c. ūdenstilpēm vai domā, kā varētu iesaistīties ūdeņu sakopšanā vai apsaimniekošanā, tad šis pasākums domāts tieši Tev!

Ūdeņu pieejamība makšķerēšanai, vēžošanai un zemūdens medībām

Saistībā ar makšķerēšanu iekšējos ūdeņos nereti sabiedriskajos medijos ir nācies lasīt vai gadījies dzirdēt makšķernieku nostāstus par dažādo praksē radušos pieredzi, kad viņi dodas makšķerēt uz kādu no izvēlētajiem ūdeņiem. Nezināšanas dēļ par konkrēto ūdeņu piederību un makšķernieku tiesībām tajos, cilvēkiem nereti rodas domstarpības vai pat konfliktsituācijas ar privāto ūdeņu vai to piekrastes zemju īpašniekiem. Tāpēc, lai veicinātu labāku makšķernieku izpratni par to, kādos ūdeņos un ar kādiem nosacījumiem var nodarboties ar savu iemīļoto vaļasprieku, ir tapis šis raksts.

P O T C P S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jaunākie notikumi

Liegumi: 01.01.2024 - 31.12.2024 Lašu un taimiņu ieguves liegums iekšējos ūdeņos